Pasowanie

Dnia 29 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych. Ze względu na pandemię nie mogli przybyć rodzice, ale uczniowie dzielnie przystąpili do uroczystości. Pierwszaków przywitał Pan dyrektor szkoły i wychowawczynie. Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego się nauczyli w szkole.

Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było zaśpiewanie piosenek i recytacje wierszy. Po części artystycznej Pan dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Dowodem były akty pasowania i drobne upominki dla każdego ucznia.