Relacja z pielgrzymki rowerowej

Sobota to wspaniały dzień na wycieczki rowerowe. Zamiast odsypiać do 15 cały tydzień szkoły można nieporównywalnie skuteczniej odpocząć w sposób aktywny. Rower to naprawdę bardzo dobrze pomyślane urządzenie. Wynalazcy tego wspaniałego osiągnięcia techniki należałaby się nagroda Nobla.Nie zawsze o tym w ten sposób myślimy.

Pięknej wrześniowej soboty 10-osobowa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w pielgrzymce rowerowej na Górkę Chełmską. W ten sposób włączyliśmy się w peregrynacje symboli Światowych Dni Młodzieży po naszej archidiecezji (w tym roku SDM odbędą się w Krakowie, a to jest dla nas Polskiej młodzieży ogromne zobowiązanie, w lipcu chcemy tam być w liczbie co najmniej 50 osób z naszej parafii...)
Mamy nadzieje, że ta pielgrzymka to dobry wstęp do osiągnięcia naszego ambitnego planu.