Zeberki w Józefowie na Wisłą

01.07.2015 Niebieskie Zeberki dołączyły do ogromnego grona kobiet z pasją, które wzięły udział w VII Forum Kobiet Aktywnych w Józefowie nad Wisłą. Tegoroczne forum poświęcone zostało zagadnieniom świadomości i równowagi, czyli jak żyć w zgodzie z naturą. Zachwyciło nas wszystko:

pięknie przygotowane stoiska regionalne ze zdrową żywnością, występ Dziecięcej Orkiestry Dętej , panel dyskusyjny z Reni Jusis ”Jak i czy żyć w zgodzie z naturą?”(nasze koleżanki same przygotowywały peeling z naturalnych składników:-), występ kabaretowy Stand Up Comedy, spektakl teatralny „Parady” J. Potockiego w wykonaniu Akademii Teatralno- Wokalnej Jerzego Turowicza, panel dyskusyjny z udziałem Marioli Bojarskiej- Ferenc, pokaz mody ekologicznej MAIKO, a najbardziej chyba koncert Anny Marii Jopek i te wspólne zdjęcia i cenne autografy po koncercie. Bardzo podobała nam się organizacja forum, bowiem obok atrakcji na głównej scenie była też Scena Eko, gdzie m.in.. można było posłuchać warsztatów „Kreatywne urządzanie wnętrz w technice upcykling/recykling” albo „Eko Mama czyli metody kreatywnego nadawania drugiego życia przedmiotom czyliupcykling dla dzieci”.Natomiast na Scenie pełnej zdrowia zainteresowały nas m.in. warsztaty „Zasady zdrowego żywienia”, „Jak zdrowo i tanio przyrządzać posiłki”, „Jak ćwiczyć by być w zgodzie ze sobą”. Z pewnością każda Zeberka znalazła coś cennego dla siebie, w drodze powrotnej wszystkie buzie były uśmiechnięte i już mamy nowe motto”Świat kocha tych, którzy śmiało idą pod wiatr” oraz ambitny plan, aby pojawić się na VIII Forum:-)