KOLONIE 2020 KRUS- STOWARZYSZENIE INICJATYW LOKALNYCH

Szanowni Rodzice !

Nasza szkoła otrzymała ofertę KRUS wyjazdu na kolonie letnie dla dzieci. Oferta dotyczy rodzin ubezpieczonych w KRUSIE. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z w/w ofertą.

W nawiązaniu do poniższej wiadomości w sprawie realizacji kolonii 2020, w załączeniu przesyłamy dokumenty do wypełnienia dla rodziców w celu wysłania dzieci na kolonie.

Szanowni Państwo !

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych z Krasnegostawu jak co roku organizuje kolonie z dofinansowaniem dla Dzieci Rolników.

W tym roku kolonie będą szczególne z powodu zaistniałej pandemii, nie mniej Stowarzyszenie postanowiło sprostać wymogom bezpieczeństwa i zorganizować tak potrzebny po okresie izolacji wypoczynek dla najmłodszych.

Zgodnie z prośbą organizatora dołączamy dokumenty w formie załączników,  które niezbędne są w celu wysłania dziecka na kolonie.

Do  dokumentacji należy dołączyć:

1. zaświadczenie z KRUS potwierdzające spełnienie wymagań zawartych w ofercie;
  2. w razie rozbieżności nazwiska dziecka z nazwiskiem rodziców/opiekunów dodatkowo należy dołączyć oświadczenie z wyjaśnieniem lub wyrok sądu uwierzytelniający sytuację (dokumenty te są niezbędne w celu otrzymania dofinansowania z FSUSR na kolonie).

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych biuro w Krasnymstawie
ul. Podwale 6/107