Życzenia na koniec roku

Dobiega końca ten szczególny rok szkolny 2019/2020.  Rok trudny ze względu na pandemię. Wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości związanej ze zdalnym nauczaniem, która wymagała od nas wielu wyrzeczeń, konsekwencji i mobilizacji.

Szanowni Rodzice,

dziękuję Wam za dobrą współpracę ze szkołą. Wasze wsparcie ma niezwykłe znaczenia nie tylko dla wyników nauczania, ale także dla atmosfery środowiska szkolnego. Dziękuję, że w ostatnim czasie wykazaliście się ogromną cierpliwością, niejednokrotnie mierząc się z trudną rolą Nauczyciela. Jestem przekonana, że szkolne osiągnięcia Państwa dzieci stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.

Serdecznie dziękuję całej Radzie Rodziców, która z wielkim zaangażowaniem włączyła się w pracę na rzecz szkoły, a szczególnie Przewodniczącej i Vice Przewodniczącej RR: Pani Renacie Borkowskiej-Stopie i Pani Ewelinie Heniborg.

Drodzy Uczniowie,

gratuluję Wam wszystkich indywidualnych sukcesów i osiągnięć. W ostatnim czasie spotkaliście się z nowym sposobem nauczania – nauką zdalną, która wymagała od Was dużej konsekwencji i pracy. I daliście radę, za co Wam serdecznie dziękuję!

Życzę Wam, aby letni wypoczynek był ciekawy i inspirujący, a nade wszystko bezpieczny, przeżyty z rozwagą i wyobraźnią.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku