Rajd na Roztocze

W dniach 15-17 czerwca, uczniowie klasy I c gimnazjum w Dorohusku wraz z wychowawcą i grupą rodziców wzięli udział w rajdzie rowerowym na Roztocze.

Wyruszyliśmy w poniedziałek rano. Trasę pokonaliśmy sprawnie, chociaż zdarzały się małe problemy z rowerami. Około godziny 18 dojechaliśmy do Zamościa. Zakwaterowaliśmy się i wyruszyliśmy na zwiedzanie miasta, zakończone kolacją.

We wtorek po śniadaniu wyruszyliśmy na spływ kajakami po rzece Wieprz. Trasa była piękna, chociaż kręta rzeka sprawiała trudności początkującym. Pozostałą część dnia spędziliśmy na rowerach jadąc do ośrodka na Roztoczu, gdzie spędziliśmy wspaniały wieczór przy ognisku.

W środę po śniadaniu część osób skorzystała z atrakcji parku linowego, pozostali korzystali z basenu i rowerów wodnych. Po południu wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu busem. Nasze rowery wracały zapakowane do przyczepki.

To była wspaniała wyprawa. Z niecierpliwością czekamy na kolejną.

Cała klasa była podzielona na sekcje:

1. Sekcja medyczna

Julia Książek