W Dębowym Lesie

Członkinie Stowarzyszenia Kobiet „Niebieska Zebra” dołączyły do reprezentacji Gminy Dorohusk biorącej udział w XVIII Turnieju Gmin „Między nami sąsiadami” oraz podsumowaniu projektu „Współpraca polsko- ukraińska na rzecz rozwoju turystyki na obszarze przygranicznym” w Dębowym Lesie w gminie Żmudź w dniu 21.06.2015.

Trzymałyśmy kciuki, gdy na scenie swój dorobek kulturalny prezentowała grupa wokalno- instrumentalna „Cykady” z Wólki Okopskiej oraz śpiewała Weronika Chomiarczuk uczennica ZSO w Dorohusku. Dopingowałyśmy reprezentantów naszej gminy w konkurencjach sportowych: przeciąganiu liny, wyścigu kajaków, wyścigu rowerów wodnych, nalewakach dla dzieci. Wspierałyśmy mentalnie p. Krystynę Kawalec z naszej gminy w konkursie „Potrawa mięsna”.

Cieszy nas fakt, że miałyśmy zaszczyt osobiście poznać przewodniczącą Rady Powiatu p. Grażynę Szykułę (mamy razem zdjęcie na Facebooku i.... wspólne plany:-)