Biwak w szkole

W dniach 13-14 marca 2015 roku w naszej szkole odbył się biwak, w którym uczestniczyli harcerze z Drużyny Harcerskiej „Leśni ludzie” i zuchy z Gromady Zuchowej „Orle pióra’. Uczestnicy biwaku wzięli udział w Drodze Krzyżowej w kościele parafialnym, którą poprowadzili czytając rozważania do poszczególnych stacji. Wieczorem odbyła się uroczystość złożenia Obietnicy Zuchowej przez kilkoro zuchów.

Zuchy musiały przejść kilka prób, które zostały pomyślnie zaliczone. Nagrodą był przepiękny i pyszny tort. Uczestnicy biwaku mieli także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zawodach sportowych, podchodach i grach zręcznościowych. Jak zawsze na biwaku nie zabrakło piosenek, pląsów, dobrej zabawy i uśmiechów. Imprezę przygotowały i przeprowadziły druhny Barbara Kawa, Aneta Błaszczuk oraz pani Marta Ostasz.