Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / Konsultacje

Konsultacje


 Konsultacje dla rodziców i dla uczniów w SP w Dorohusku

w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Imię i nazwisko

Rodzice

Uczniowie

1.

Marta Biesiada

Piątek 12.15-13.00

Piątek 7.15-8.00

2.

Aneta Błaszczuk

Poniedziałek 12.35-13.20

Poniedziałek 13.35-14.20

3.

Bernadetta Czyżewska

Wtorek 11.30-12.30

 

4.

Teresa Dudek

Wtorek 10.40-11.25

Poniedziałek 12.35-13.20

5.

Anna Dziechciaruk

Czwartek 10.40-11.25

 

6.

Urszula Gajewska

Środa 8.50-9.35

 

7.

Anna Grzywna

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 13.30- 14.20

8.

Marek Grzywna

Czwartek 9.40-10.25

Wtorek 8.50-9.35

9.

Marzena Grzywna

Środa 11.35-12.20

 

10.

Ewelina Józefek

Poniedziałek 11.35-12.20

Poniedziałek 13.35-14.20

11.

Barbara Kawa

Czwartek 10.35-11.20

Czwartek 13.35-14.20

12

Joanna Koguciuk

Środa 11.35-12.20

Wtorek 13.35-14.20

13.

Agnieszka Kościuk Djabin

Poniedziałek 9.40-10.25

Piątek 12.35-13.20

14.

Anita Marcinek

Środa 9.40-10.30

Poniedziałek 13.35-14.20

15.

Małgorzata Meńczyk

Środa 12.20-13.05

 

16.

Halina Mysakowska

Wtorek 7.05-7.35

 

17.

Marta Ostasz

Wtorek 11.30-12.15

 

18.

Dorota Ożóg

Wtorek 8.50-9.35

Czwartek 12.35-13.20

19.

Ewa Popek

Środa 11.00-11.30

 

20.

Alina Prus

Poniedziałek 8.00-9.00

Czwartek 13.30-14.30

21.

Dariusz Prus

Wtorek 11.35-12.20

Wtorek 14.30-15.15

23.

Agata Radzięciak

Czwartek 8.50-9.35

Wtorek 8.50-9.35

24.

Arkadiusz Słomka

Czwartek 9.30-10.45

Środa 11.40-12.20

25.

Renata Sobczuk

Piątek 9.35-10-30

Wtorek 11.40-12.20

26.

Nina Soja

Czwartek 9.35-10.25

Wtorek 13.35-14.20

27.

Joanna Szaluś Sawa

Piątek 8.50- 9.35

Czwartek 12.35-13.20

28.

Edyta Szewczuk

Poniedziałek 9.00-9.30

 

29.

Joanna Szewczuk Taras

Czwartek 8.50-10.25

Środa 12.35-13.20

30.

Anna Tworek

Środa 14.30-15.30

Poniedziałek 13.30- 14.30

31.

Marzanna Walczuk

Poniedziałek 10.35-11.35

 

32.

Monika Walczuk

Środa 12.35- 13.20

Czwartek 13.35-14.20

33.

Anna Waluda Jabłońska

Wtorek 8.50- 9.35

Wtorek 9.45- 10.25

34.

Marcin Watras

Czwartek 9.45- 10.20

Czwartek 14.35-15-10

35.

Joanna Wieliczko

Poniedziałek 9.35-10.25

 

36.

ks. Ryszard Winiarski

 

 

37.

Zuzanna Zienkiewicz

Środa 10.05-10.50