Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / Konsultacje

Konsultacje


 Konsultacje dla rodziców i dla uczniów w SP w Dorohusku

w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

Imię i nazwisko

Rodzice

Uczniowie

1.

Marta Biesiada

Wtorek 8.00 – 8.45

Czwartek 9.50 – 10.35

2.

Aneta Błaszczuk

Wtorek 10.45 – 11.30

Czwartek 13.40 – 14.25

3.

Bernadetta Czyżewska

Środa 11.45 – 12.30

 

4.

Teresa Dudek

Czwartek 9.50 – 10.35

Środa 12.45 – 13.30

5.

Anna Dziechciaruk

Poniedziałek 10.00 – 10.30

 

6.

Urszula Gajewska

Wtorek 9.50 – 10.35

Środa 11.45 – 12.20

7.

Anna Grzywna

Wtorek 8.00 – 9.00

Czwartek 13.40 – 14.25

8.

Marek Grzywna

Wtorek 12.45 – 13.20

Poniedziałek 8.55 – 9.40

9.

Marzena Grzywna

Wtorek 9.50 – 10.35

Wtorek 13.40 – 14.25

10.

Julia Dybaluk

Środa 9.50 – 10.35

Czwartek 9.50 – 10.35

11.

Barbara Kawa

Środa 11.45 – 12.30

Piątek 12.45 – 13.30

12.

Joanna Koguciuk

Czwartek 9.50 – 10.35

Wtorek 7.30 – 8.00

13.

Agnieszka Kościuk-Djabin

Środa 9.50 – 10.35

Wtorek 13.40 – 14.25

14.

Anita Marcinek

Środa 8.55 – 9.40

Poniedziałek 13.40 – 14.25

15.

Małgorzata Meńczyk

Piątek 8.55 – 9.40

 

16.

Halina Mysakowska

Wtorek 7.30 – 8.00

Środa 7.30 – 8.00

17.

Marta Ostasz

Środa 8.55 – 9.40

 

18.

Dorota Ożóg

Piątek 13.40 – 14.25

Wtorek – 13.40 – 14.25

19.

Ewa Popek

Poniedziałek 9.30 – 10.00

 

20.

Alina Prus

Wtorek 14.30 – 15.30

Czwartek 14.20 – 15.00

21.

Dariusz Prus

Wtorek 9.50 – 10.35

Środa 14.25 – 15.10

22.

Stanisława Pusiak

 

 

23.

Agata Radzięciak

Wtorek 9.50 – 10.35

Czwartek 8.55 – 9.40

24.

Arkadiusz Słomka

Poniedziałek 8.55 – 9.40

Piątek 8.55 – 9.40

25.

Renata Sobczuk

Środa10.45 – 11.30

Czwartek10.45 - 11.30

26.

Nina Soja

Piątek 9.50 – 10.35

Środa 13.40 – 14.25

27.

Joanna Szaluś Sawa

Piątek 10.00 – 10.30

Poniedziałek 14.00 – 14.25

28.

Edyta Szewczuk

Poniedziałek 9.00 – 9.30

Środa 9.00 – 9.30

29.

Joanna Szewczuk Taras

Wtorek 10.45 – 11.30

Poniedziałek 14.25 – 15.10

30.

Anna Tworek

Poniedziałek 14.30 – 15.30

 

31.

Marzanna Walczuk

Piątek 9.30 – 10.00

Piątek 14.30 – 15.00

32.

Monika Walczuk

Poniedziałek 9.50 – 10.35

Czwartek 14.25 – 15.10

33.

Anna Waluda Jabłońska

Wtorek 9.50 – 10.35

Czwartek 8.55 – 9.40

34.

Marcin Watras

Poniedziałek 11.45 – 12.30

 

35.

Joanna Wieliczko

Środa 10.45 – 11.30

 

36.

ks. Ryszard Winiarski

 

 

37.

Zuzanna Zienkiewicz

Środa 10.45 – 11.30

 

38.

Alicja Siudak

Wtorek 9.50 – 10.30

Wtorek – 12.45 – 13.30

39.

Magdalena Barszczewska

Środa 11.45 – 12.30