Pomnik Niepodległości

Szanowni Państwo!

Społeczny Komitet Budowy Pomnika 100-lecia Niepodległości RP w Dorohusku zwraca się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe budowy pomnika. Do tej pory Dorohusk nie posiada żadnego monumentu, który ucieleśniałby tożsamość i najwyższe aspiracje Narodu, stanowiąc ideowy punkt odniesienia dla następnych pokoleń a przecież wiemy, że nie istnieje tożsamość bez pamięci.

Jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości jest niepowtarzalną okazją, by uhonorować wszystkich bohaterów, którzy pracowali, cierpieli i umierali dla Ojczyzny. Zapraszamy do grona Darczyńców, którzy już wsparli tę inicjatywę.

Można darowiznę przekazać na podane konto lub zakupić cegiełki o różnych nominałach. Komitet odwołuje się do wrażliwości Państwa, licząc, ze ta idea zagości w Państwa sercach.

W imieniu członków komitetu łączę wyrazy szacunku

Dyrektor Alina Prus

SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY