Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa, która odbyła się 26 stycznia była miłym zakończeniem pierwszego semestru nauki. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1500, a zakończyła o 2000. Uczniowie bawili się w sali gimnastycznej razem z 4 animatorami przez trzy godziny, gdzie przeciągali linę, uczyli się belgijki oraz współzawodniczyli ze sobą klasowo. Po zakończeniu zabaw z animatorami, impreza przeniosła się na dolny korytarz, gdzie uczniowie mogli tańczyć do piosenek puszczanych przez dj'ów.  W każdej z klas, które zostały na tę okazję przystrojone, był poczęstunek dla dzieci i rodziców.

To była niezapomniana zabawa karnawałowa, podczas której było dużo śmiechu i radości. Każdy z uczniów otrzymał zastrzyk pozytywnej energii, dzięki któremu mógł milej rozpocząć ferieUśmiech.