Babciom i dziadkom

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.  W dniu 24.01.2018r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęły klasy 0, które piosenką, wierszami i tańcami wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Uczniowie z klas I-III również popisali się zdolnościami recytatorskimi i wokalnymi. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Nie zabrakło również życzeń wyśpiewanych i skierowanych do najbliższych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali piękny upominek wykonany własnoręcznie przez wnuczęta. Wzruszeń było wiele. W niejednych oczach widać było radość i szczęście. Oklasków nie brakowało. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy dowieźli honorowych gości na uroczystość.

Uroczystość przygotowali nauczyciele : Edyta Szewczuk, Ewa Popek, Zuzanna Zienkiewicz – wychowawczynie klas 0; Joanna Wieliczko, Małgorzata Meńczyk – wychowawczynie klas I; Bernadetta Czyżewska – wychowawca klasy II; Marta Ostasz, Anna Dziechciaruk – wychowawczynie klasy III oraz pan Marcin Watras nauczyciel muzyki.

Autor: Bernadetta Czyżewska