Gotowanie z Lubellą

W dniu 3 stycznia 2018r. uczniowie klasy VI b przystąpili do udziału w konkursie "Gotujemy z Lubellą". Klasa podzielona została na 3 zespoły. Dzieci bardzo chętnie bawiły się w kucharzy na podstawie przepisów opracowanych przez kucharzy firmy.

Najpierw młodzież podzieliła się na grupy. Następnie każda grupa wybrała swojego szefa. Przejęci rolą liderzy grup przed przystąpieniem do pracy wybrali potrawy i produkty, które będą przyrządzać . Grupa I gotowała danie pt. Kokardki z kurczakiem w sosie śmietanowym, druga grupa Panceasy jogurtowe, trzecia grupa Muffinki z owocami. Uczniowie z wielkim przejęciem podeszli do przydzielonych zadań: kroili, mieszali i gotowali wybrane dania. Myślę, że gotowanie zakończyło się sukcesem, pomimo drobnych zawirowań. Nad przebiegiem prac czuwały następujące Panie: Pani Anna Waluda Jabłońska, Monika Walczuk i Renata Stopa. Czekamy na wyniki do 31 stycznia 2018r.