Zapraszamy do nas

12 maja wzorem lat ubiegłych w naszej szkole miał miejsce Dzień Otwarty adresowany do uczniów klas szóstych, którzy już niedługo staną przed zadaniem wyboru gimnazjum.

W związku z tym gościliśmy kolegów ze Szkoły Podstawowej w Świerżach i Szkoły Podstawowej w Brzeźnie wraz z opiekunami. O godzinie 9.00 odbyło się oficjalne otwarcie uroczystości przez Przewodniczącą SU SP – Paulinę Michalską oraz  przez Dyrektor ZSO w Dorohusku – Panią Alinę Prus. Następnie klasy szóste obejrzały krótką prezentację multimedialną i udały się na zwiedzanie budynku szkoły.

Elementem integrującym gości i gospodarzy były rozgrywki w piłkę ręczną oraz zabawa KARAOKE. Natomiast przeżyć duchowych dostarczyły występy wokalne naszych uczennic oraz sztuka Romeo i Julia pół – żartem, pół – serio w wykonaniu VIb.

Pobyt zarówno gościom, jak i gospodarzom umilił słodki poczęstunek, za który dziękujemy m. in. Rodzicom!

Szóstaków zapraszamy do naszego Gimnazjum!