Europejski Dzień Logopedy

Dn. 06.03.2015r.  w naszej szkole obchodziliśmy  Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji logopeda p. Marta  Biesiada zaprosiła dzieci do udziału w konkursach logopedycznych. Dzieci z klas 0 wykonały ilustracje do zabawy artykulacyjnej „Języczek wędrowniczek”.

I miejsce w tym konkursie zajęła Wiktoria Dubiel  kl.0b,
II miejsce- Piotr Gajur kl. 0b,
III miejsce - Karolina Nowosad i Wiktoria Oleszczuk  kl. 0a.
Uczniowie klas 1-3 próbowali swoich sił w konkursie „Wierszyki łamiące języki”.
I miejsce zajęła bezapelacyjnie Marysia Gajur z kl. 1a, która na konkurs przygotowała aż dwie prace  „Szara szafa” i „Wyliczanka z głoską ż”,
II miejsce zajął Karol Szykuła z kl. 1a za wiersz „Szumiące sz” oraz Mateusz Gajur z kl. 3a za rymowankę”Szymek i Grażynka”,
III miejsce zajęły dwie uczennice- Ola Czyżewska z kl. 1c za wierszyk „Rąbał rębacz” oraz Julia Juścińska z kl. 1a za wierszyk „Mądry mędrzec”.
Wszyscy
pozostali uczestnicy konkursu, których przygotowane utwory spełniły konkursowe wymogi otrzymali wyróżnienia.  Nagrodzone prace znalazły się na gazetce na dolnym holu, by pozostali uczniowie mogli je podziwiać. Ponadto tego dnia w trakcie zajęć logopedycznych bawiliśmy się wyśmienicie przy zagadkach, grach logopedycznych i przepysznych słodkościach:-)