Słodka Paka dla Dzieciaka

W okresie przedświątecznym członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu prowadzili Akcję „Słodka Paka dla Dzieciaka”. Zbieraliśmy słodycze dla podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom , pracownikom naszej szkoły oraz mieszkańcom gminy Dorohusk za zrozumienie i pomoc w przeprowadzeniu Akcji.

Podziękowania chcemy również skierować w stronę ks. Proboszcza Ryszarda Winiarskiego, który wspomógł nas nagłaśniając i przeprowadzając zbiórkę w Kościele.

Zebrane słodycze oraz kartki świąteczne z życzeniami od społeczności szkolnej zawieźliśmy do Hospicjum, gdzie mieliśmy okazję poznać pracę wolontariuszy oraz zasady działania Hospicjum. Przekazaliśmy również specjalnie przygotowaną paczkę przez klasę 5b wraz z wychowawczynią.