OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ODKRYWCÓW

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW  W NASZEJ SZKOLE

21.03.2018r. uczniowie klas gimnazjalnych oraz szkoły podstawowej w Dorohusku pomimo niesprzyjającej aury, przywitali kalendarzową wiosnę oraz wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Odkrywców Talentów. Nasza szkoła jest SZKOŁĄ ODKRYWANIA TALENTÓW, więc możemy pochwalić się uzdolnionymi uczniami w bardzo wielu dziedzinach.

Pierwszy dzień wiosny był  doskonałą okazją dla naszych uzdolnionych podopiecznych, by móc zaprezentować swoje talenty i zaskoczyć niebywałymi umiejętnościami. Było wesoło, kolorowo, muzycznie oraz sportowo. Podczas gdy dzieci klas 1-3 przybrane zielonymi elementami stroju dekorowały szkołę własnoręcznie wykonanymi kwiatami i przygotowywały wspaniałe plakaty, ilustrujące Panią Wiosnę; uczniowie klas 4-7 oraz gimnazjaliści wzięli udział w podchodach oraz konkurencji Mam talent. Jednocześnie na hali sportowej odbywały się rozgrywki, wymagające nie lada sprawności. Udział w konkurencjach i zawodach sportowych przypomniał wszystkim, jak miło jest  zaprezentować swoje mocne strony i pochwalić się tym, że nasza szkoła jest bogata w tyle niesamowitych osobowości i talentów.