Wakacje w nagrodę ! – Było super !

Podczas wakacji uczniowie szkół z terenu Gminy Dorohusk wyróżniający  się w nauce, sporcie, promujący szkołę oraz gminę  uczestniczyli w atrakcyjnych formach letniego wypoczynku w formie bezpłatnych trzydniowych wycieczek. Wójt i Rada Gminy w Dorohusku  popiera i wynagradza uczniów, którzy swoją pracą, wzorowym zachowaniem, wybitnymi osiągnięciami promują nasz region. Nagrodą  były wakacyjne wycieczki, które odbyły się  w tym samych czasie w dniach od  5-07.2017r. Uczestniczyło w nich  98 uczniów od klasy  IV szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum.

Uczniowie młodsi uczestniczyli w trzydniowej  wycieczce w Bieszczady, natomiast uczniowie klas starszych byli także na trzydniowej  na wycieczce, której program obejmował zwiedzanie  Sandomierza,  Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego  Parku Narodowego.

Wycieczki były bardzo udane i miały bogaty i atrakcyjny program. Uczestniczący w nich uczniowie  byli bardzo zadowoleni, że mogli zwiedzać, poznawać, spędzać fajnie czas w najpiękniejszych miejscach w Polsce.

Dlatego też warto starać się i podejmować aktywność, gdyż osiągnięcia mogą być nagrodzone, czego dowodem były te dwie atrakcyjne wycieczki.

Drodzy uczniowie starajcie się i pracujcie, nauka i wszelkie osiągnięcia np. sportowe, aktywność w organizacjach szkolnych, reprezentowanie naszej gminy  to wasza praca, a fajnie jest, gdy można się wykazać i jeszcze uzyskać t tego tytułu wiele nagród.