Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim Lubella

III EDYCJA PROGRAMU „LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE” ZAKOŃCZONA! ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

Program edukacyjny „Lubella inspiruje i edukuje” odbył się już trzeci rok z rzędu. Cykliczna kampania ma na celu edukację dzieci i młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. Kolejne edycje programu przyciągają coraz więcej uczniów i szkół z całej Polski. W tym roku w programie wzięło udział ponad 100 000 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów.

W ramach programu odbył się także konkurs, w którym do zdobycia były atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu dwóch zdjęć. Jedno przedstawiające uczniów podczas gotowania, drugie potrawy przygotowanej z produktów zbożowych . Z blisko 600 zgłoszeń konkursowych wyłonione zostały 3 nagrody główne i 10 wyróżnień. Wszystkie prace były niezwykle inspirujące!

3 NAGRODY GŁÓWNE:
  • Warsztaty kulinarne, które poprowadzi ekspert kulinarny marki Lubella Michał „Magiel” Myszkiewicz. Zwycięska klasa pod okiem kucharza przygotuje dania z produktów zbożowych i przekona się, jak pyszne i urozmaicone może być codzienne odżywianie!
  • Bon o wartości 700zł do wykorzystania w sklepie EMPIK dla Nauczycieli Koordynujących Program.
  • Bon finansowy o wartości 1500 zł do realizacji na dowolnie wybrany cel.

OTRZYMUJĄ:

1. Klasa IIIa z Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży
  2. Klasa VI ze Szkoły Podstawowej im. Mariii Konopnickiej w Nowej Wsi
  3. Klasa IIIH z Gimnazjum nr 1 w Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie

10 WYRÓŻNIEŃ – zestawy produktów zbożowych marki Lubella dla całej klasy otrzymują:

1. Klasa IIIA ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wlkp w Żninie
  2. Klasa IIB z Zespołu Szkół w Zalewie - Gimnazjum w Zalewie
  3. Klasa VI z Zespołu Szkół w Górznie
  4. Klasa IIIA z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach
  5. Klasa II ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego
  6. Klasa IIIC z Gimnazjum Publicznego w Pruchniku
  7. Klasa IIA ze Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej
  8. Klasa III ze Szkoły w Bańskiej Niżnej
  9. Klasa VI ze Szkoły Podstawowej im. Kpt K. Filipowicza ,, Korda" w Dorohusku
  10. Klasa II z I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie z Oddziałami Gimnazjalnymi

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych!

Po więcej  inspiracji na pyszne zbożowe dania zapraszamy  na www.uwielbiam.pl.