Bal Wszystkich Świętych

31 października w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej szkole już po raz drugi odbył się Bal Wszystkich Świętych, którego organizatorem było Szkolne Koło Caritas. Dzień Wszystkich Świętych, to radosne wspomnienie  świętych i błogosławionych, którzy cieszą się szczęściem wiecznym. W tym dniu nasze myśli  kierujemy ku niebu i świętym tam przebywającym. Tych, którzy zostali ogłoszeni przez kościół  i tych najbliższych naszemu sercu.

Wszyscy uczestnicy w tym dniu byli blisko nieba. Podczas balu dzieci prezentowały postacie świętych i ich ziemską drogę do świętości. Wśród aniołów byli między innymi: św. Piotr, Michał Archanioł, św. Krzysztof, Maryja, św. Maria Goretii, św. królowa Jadwiga, św. Hiacynta, św. ks. Jan Bosko, św. siostra Faustyna Kowalska, św. Matka Teresa z Kalkuty, św. Weronika król Dawid. Jednym z punktów balu był konkurs plastyczny „Mój  ulubiony święty ”i konkurs na najbardziej oryginalny strój. Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom: ks. proboszczowi Ryszardowi Winiarskiemu, wspólnocie neokatechumenalnej z  parafii Dorohusk, oraz  mamom które upiekły pyszne ciasta p. Marcie Ostasz, p. Beacie Soczyńskiej, p. Ewie Michalskiej, p. Joannie Derkacz. Dziękuję także dziewczynom z Caritasu Marysi Tarasek, Nikolii Matczuk, Idze Kobryń, Dominice Chwyć i Zosi Goleń za pyszne babeczki. Dzięki wam kochani wszyscy mogliśmy się delektować tymi smakołykami. Dziękujemy bardzo za  wspólną zabawę p. Ninie Soi i Anicie Marcinek  oraz foto-relację z balu p. Beacie Soczyńskiej.