BAL GIMNAZJALNY 2017

„Ta chwila czarowna głębią nocy,

Szaleństwem fioletu, srebra bladym świtem,

Niech zawsze trwa”

- powyższe słowa będące mottem Balu Gimnazjalnego uczniów klas trzecich ZSO w Dorohusku, stanowiły tło doskonałej zabawy w scenerii Sali balowej wzorowanej na pałacu dynastii Habsburgów.

Uczennice i uczniowie dostojnym krokiem poloneza wprowadzili zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców w magię odległej epoki, gdzie królowała podniosła atmosfera balów.

10 czerwca 2017 roku o godzinie 17 wszyscy przenieśli się w klimat sali balowej, co podkreślone zostało także wyglądem ora zachowaniem uczniów.

Serdeczne podziękowania absolwenci gimnazjum składają swoim rodzicom oraz wychowawcom: p. Urszuli Gajewskiej, p. Renacie Sobczuk, p. Agnieszce Kościuk- Djabin, którzy nie szczędzili sił, energii, czasu, aby zapewnić nam doskonałą zabawę.