Festiwal talentów

Festiwal talentów w ZSO w Dorohusku odbył się 05.06.2016r. przy okazji cyklicznej imprezy kulturalnej, jaką jest Piknik Rodzinny. W rodzinny nastrój wprowadziły nas dzieci kl.0, wyśpiewując piosenki o Mamie i Tacie.

O tym, że uczniowie klas 1-6 Szkoły Odkrywców Talentów w Dorohusku mają zdolności wokalne i recytatorskie przekonali się uczestnicy pikniku, słuchając piosenek (m.in. Tęcza; Podajmy sobie ręce; W moim ogródeczku; Dmuchawce, latawce, wiatr; Witaj wiosno) i wierszy o rodzicach i rodzinie w ich mistrzowskim wykonaniu. Zachwytom nie było końca, gdy na scenie odbywał się  Rzymski pokaz mody. Ukryte talenty gimnazjalne pokazały się podczas prezentacji Kabaretu Moralnego Niepokoju Jogurt, parodii piosenki Jarzębina, odtworzenia piosenki prezentowanej w trakcie Eurowizji przez Michała Szpaka oraz Inscenizacji Małego księcia. W zachwyt wprowadził wszystkich również koncert akordeonowy. Jak co roku, nie zabrakło też naszych wspaniałych i utalentowanych dziewcząt i chłopców ze szkolnych zespołów wokalnych-Niezapominajki ze SP i Cantabile  GIM. A szkolni mistrzowie tańca wręcz zaczarowali widzów. Równolegle odbywały się konkurencje i zawody sportowe. Ciekawostką  w tym roku był mecz siatkówki rozegrany przez panie n-lki i uczennice oraz mecz piłki nożnej: dorośli kontra uczniowie.