Biwak 2016

W dniach 8-9 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się biwak, w którym uczestniczyli harcerze z Drużyny Harcerskiej „Leśni ludzie” i zuchy z Gromady Zuchowej „Orle pióra’. Uczestnicy biwaku wzięli udział w podchodach, gdzie musieli przejść trasę po ulicach Dorohuska odpowiadając na pytania i bezpiecznie poruszać się po drogach.

Wieczorem odbyło się ognisko u państwa Waleczków, którzy nas bardzo serdecznie przyjęli, odbyła się tam też uroczystość złożenia Obietnicy Zuchowej przez kilkoro zuchów.  Zuchy musiały przejść kilka prób, które zostały pomyślnie zaliczone. Nagrodą był przepiękny i pyszny tort. Uczestnicy biwaku mieli także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zawodach sportowych, podchodach i grach zręcznościowych. Jak zawsze na biwaku nie zabrakło piosenek, pląsów, dobrej zabawy i uśmiechów. Imprezę przygotowały i przeprowadziły druhny Barbara Kawa, Aneta Błaszczuk oraz pani Marta Ostasz.