Gimnazjada Dziewcząt w Piłkę Ręczną – etap Powiatowy

Dnia 10.02.2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku rozegrano eliminacje Powiatowe w Piłkę Ręczną dziewcząt Gimnazjum. W zawodach wzięły udział szkoły z Rejowca Osady, Rejowca Fabrycznego i Dorohuska.
Z całą pewnością Nasze dziewczęta zdobyły cenne doświadczenia, które będą miały przełożenie na wyższą lokatę w kolejnych turniejach. Zawody obfitowały w ogromne emocje i satysfakcję z grania w piłkę ręczną.

Zwyciężyła drużyna z Rejowca Osady (opiekun Beata Werner -Kość), która wygrała wszystkie swoje mecze, II miejsce zajęła Gimnazjum z Rejowca Fabrycznego (opiekun Mirosław Ożóg) a trzecia lokata przypadła Gimnazjum z Dorohuska (opiekun Marek Grzywna).

I miejsce Gimnazjum im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Rejowcu.

II miejsce Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II.

III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku wystąpiło w składzie:
(Walczuk Dominika, Denkiewicz Wiktoria, Kata Natalia, Petruk Weronika, Gajewska Julia, Kruk Joanna, Pastuszak Kinga, Sobczuk Aleksandra, Sergijuk Aleksandra, Książek Julia, Ulewicz Natalia, Ostasz Aleksandra).