Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

W dniu 4.12.2015r. w Gimnazjum w ZSO Dorohusku odbył się ''Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej''. Do zawodów zgłosiły się wszystkie klasy. Losowanie drużyn, które przeprowadziły pani v-ce dyrektor Anna Grzywna i pedagog szkolny pani Anna Tworek zdecydowało o tym, że klasy IIa, IIIb, IIIa i IIb trafiły do grypy ''A'', natomiast grupę ''B'' utworzyły klasy Ia, Ib i IIc. Mecze trwały 2x po 4 minuty. Sędziowali trener Adrian Walczuk i Adam Dudek.

''Grupą śmierci'' jak można nazwać grupę ''A'' wygrała klasa IIIa po 2 zwycięstwach i jednym remisie, stosunek bramek 4:1. Drugie miejsce zajęła klasa IIb również 2 zwycięstwa i remis, ale gorszy stosunek bramek 4:2.Te dwie drużyny awansowały do półfinałów. Grupę ''B'' określano jako łatwiejszą. Wygrała klasa Ia. Z drugiego miejsca awansowała kl. IIc- również remis i zwycięstwo, ale gorszy stosunek bramek. Pierwszy półfinał to remis i horror w karnych między klasą IIIa a IIc. Gol Kamila Radeckiego dał IIc awans do finału - co uznano za niespodziankę. W drugim półfinale mecz zagrała klasa IIb z Ia, co zakończyło się wynikiem 4:0. W meczu o III miejsce klasa IIIa wygrała z klasą Ia 3:1. Finał to popis klasy IIb, która rozprawiła IIc 6:0. Wręczenia dyplomów dokonała p. v-ce dyrektor Anna Grzywna.

I miejsce zajęła klasa IIb, II miejsce klasa IIc, a III miejsce IIIa. Za najlepszego zawodnika turnieju organizatorzy uznali Jana Zagołę z IIb, królem strzelców okazał się Krystian Ruszczuk z IIb, a za najlepszego bramkarza/bramkarkę uznano Joannę Kruk z IIb.

Wszystkim zawodnikom turnieju serdecznie gratulujemy!