Andrzejki

Dnia  25. 11.2015 w Szkole Podstawowej w Dorohusku odbył się wieczór andrzejkowy. Uczniowie mieli możliwość powróżenia sobie z kuli, kart, wosku przy stanowiskach przygotowanych przez pozczególne klasy. Wzięli także udział w konkursach, organizowanych przez Samorząd Uczniowski: na najciekawsze stanowisko z wróżbami i przebranie andrzejowe. Gratulujemy zwycięzcom: klasie Vb i Piotrkowi Soczyńskiemu – za zajęcie pierwszych miejsc w konkursach.

Wieczór andrzejkowy był także okazją do wspólych szaleństw na parkiecie i integracji społeczności szkolnej. Świadczą o tym zabawne fotografie, zarówno z zabawy, jak i przyjęć klasowych, przygotowanych przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tej imprezy szkolnej.