Wybory do Samorządu 2015

W dniu 24.09.2015r.w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 131 uczniów co stanowiło 89% naszego gimnazjum. Na kartach wyborczych widniało 7 nazwisk.

Największą liczbę głosów uzyskała Klaudia Neczaj 60 głosów co dało jej 45 % poparcie gimnazjalistów. Druga była Wiktoria Denkiewicz 19 głosów. Następnie Aleksandra Sieniawska 15 głosów Dminika Grzywna 13 głosów Jakub Latos 9 głowsów Weronika Petruk 8 głósów Oskar Kachaniuk 5 głosów. Równolegle odbyły się wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Młodzież podała swoich kandydatów. Na liście znalazło się 12 nauczycieli z grona pedagogicznego. Spośród nich największą liczbę głosów 58 uzyskał pan Dariusz Prus. Serdecznie gratulujemy !

Komisja wyborcza:
Przewodniczący: Karol Koguciuk
Sekretarz: Marek Tolisz
Członkowie: Aleksandra Sobczuk, Mikołaj Hawryluk, Eryka Grzywna, Karolina Babiarz, Marek Tolisz, Iga Domińczuk.