PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY  świetna zabawa dla całej rodziny

Niezwykły dzień, pełen radości , uśmiechów i niespodzianek. Kolejny PIKNIK RODZINNY przeszedł do historii a z nim cała masa niesamowitych wspomnień.

Ostatnia niedziela maja  jest w Zespole Szkół Ogólnokształcących tradycyjnie okazją do świętowania, bo  właśnie wtedy odbywa się cykliczna impreza znana wszystkim jako PIKNIK RODZINNY.  W tym roku pogoda dopisała i długo wyczekiwany oraz starannie przygotowywany  przez nauczycieli, rodziców i uczniów PIKNIK wystartował 31 maja o godzinie 11.30. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od akcji „Cała Polska biega”. Biegali wszyscy od malucha po seniora, na różnych dystansach, pamiętając o tym, że sport to zdrowie.

O  godz. 13 PIKNIK RODZINNY oficjalnie rozpoczęli Dyrekcja ZSO, Wójt Gminy i przewodnicząca Rady Rodziców. Były życzenia i gratulacje, bo to Dzień Dziecka za pasem a następnie na scenie rozpoczął się prawdziwy „talent show”. Kto by przypuszczał, że w naszej szkole kryje się tak wiele różnorodnych talentów.  Zgromadzona przed scena liczna widownia mogła podziwiać występy wokalne, taneczne, teatralne i  sprawnościowe. Sporty aplauz wzbudzały popisy kabaretowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Brawo uczniowie! Naprawdę było na co popatrzeć.

W czasie przerwy na scenie odbyły się zawody i turnieje sportowe, gdzie wszyscy fani sportu mogli spróbować swoich sił w licznych konkurencjach. Zmagania sportowców wzbudziły wśród kibiców i startujących równie silne emocje, co popisy na scenie.

Zmęczeni, spragnieni i głodni mogli odpocząć w cieniu parasoli i zregenerować siły. Wata cukrowa, lody , zimne napoje, czy inne słodkości  szybko pomagały wrócić do zabawy. Szkoda tracić czas, gdy niespodzianki czekają.

Występy, zawody, wystawy i pokazy  to  nie koniec atrakcji, którymi organizatorzy zaskoczyli uczestników PIKNIKU. Na dzieciaki czekały dmuchańce, trampolina i basen z piłeczkami a wszystko to w prezencie z okazji Dnia Dziecka.

PIKNIK RODZINNY, sympatyczny dzień spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze to już nasza szkolna tradycja. Na dowód naszego wspólnego sukcesu, organizatorów i sponsorów, dołączamy fotoreportaż. Niech żałują ci, którzy nie przyszli. Ominęła ich super zabawa.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim przyjaciołom i sponsorom naszego PIKNIKU, bo to właśnie wasze wsparcie pomogło nam, po raz kolejny, wywołać uśmiechy na wielu dziecięcych twarzach.

Dziękujemy.