Rozstrzygnięcie konkursu o świętym Józefie.

Dnia 19.03.2021 roku odbyło się podsumowanie konkursu: "Święty Józef patronem  naszych rodzin" .

Dnia 19.03.2021 roku odbyło się podsumowanie konkursu: "Święty Józef patronem   naszych rodzin" zorganizowanego przez Szkolne Koło Caritas. Uczniowie klas 0-3 wraz z rodzicami wykonali prace plastyczne i figurki, a uczniowie klas IV- wzięli udział w konkursie literackim i tworzyli wiersze tematycznie związane   z postacią Św. Józefa. Komisja konkursowa w składzie: Jarosław Wójcicki dyrektor, Anna Grzywna vicedyrektor, Agata Radzięciak, Anita Marcinek, Nina Soja, po burzliwych naradach wybrała laureatów figurek  są nimi :  Agnieszka Juścińska, Julia Dziedzicka, Marika Ogrodnik, Weronika Ryszkiewicz, Aleksandra Korniczuk,Aleksandra Taras,Aleksander Trochimiuk, Gabriel Oleswzczuk,Wiktoria Garbacka,Natalia Szpindowska,Luiza Chomiarczuk,Magdaleny Witkowskiej,Justyna Kasprzak. W przypadku prac plastycznych wyróżniono 11 uczniów zostali nimi : Kacper Czuluk, Krzysztof Waleczek, Weronika Witkowska, Emilia Łuć, Katarzyna Hajduk, Magdalena Józaczuk, Oskar Jusiuk, Wiktoria Skoczylas, Adam Dubiel, Szymon Kogut, Oliwia Mikołajczyk. Dokonano także rozstrzygnięcia konkursu literackiego. Wyniki wyglądają następująco:   I miejsce: Wiktoria Dubiel ,  II miejsce: Wiktoria Oleszczuk ,   III miejsce: Zofia Skiba oraz wyróżnienia: Antoni Wierzbicki, Franciszek Koguciuk, Monika Lewandowska.    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.