Konkurs literacko-językowy

Konkurs literacko –językowy „Mój jeden dzień nauki zdalnej - kartka z dziennika…

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica z kl. 8a  Weronika Kawalec zajęła I miejsca oraz Wiktoria Dubiel z kl. 6b otrzymała wyróżnienie w Konkursie literacko –językowy „Mój jeden dzień nauki zdalnej- kartka z dziennika..” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Brzeźnie.

Uczennice napisały ciekawe prace zgodnie z formą gatunkową dziennika. Odzwierciedliły w ujęciu twórczym przeżycia emocjonalne i edukacyjne związane z obecną rzeczywistością nauki „w szkole monitora”.

Nagrodzone prace zostały umieszczone na stronie internetowej organizatora konkursu. Dyplomy i nagrody zostały wręczone  uczennicom w obecności p. dyrektora naszej szkoły Jarosława Wójcickiego.

Serdecznie gratulujemy.

dyplom